Všeobecná zdravotní sestra S2 / Všeobecné sestry bez specializace

Náplň práce: zdravotní péče o klienty Domova se zvláštním režimem (cílová skupina lidí trpící demencí) a administrativa s tím spojená.
Možnost také zkráceného úvazku.
Požadujeme: zdravotní vzdělání bez nutnosti dohledu, znalost práce na PC, pozitivní přístup k práci s lidmi (seniory), odpovědnost, empatii, pracovitost, týmovost, výpis z rejstříku trestů. Praxe v obdobném zařízení výhodou.
Nabízíme: platovou třídu 10, 11, příspěvek na penzijní pojištění, pravidelné odměny 2x do roka, dotované obědy, 5 týdnů dovolené, 2 dny Sick Days.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 734750821 nebo e-mailem [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ALMA MATER, o.p.s., IČ: 02320690
adresa pracoviště:Dukelská 1142, Nové Strašecí, 27101, Česko
mzda (plat):32 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Eva Rýznarová
Telefonní číslo:734750821