Všeobecná sestra / Všeobecné sestry bez specializace

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
• poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu
bez odborného dohledu
Kvalifikační požadavky:
• vyšší odborné vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vysokoškolské
vzdělání, v případě dlouholeté praxe - střední vzdělání s maturitou
• odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb., o
nelékařských zdravotnických povoláních

Další předpoklady:
• samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti
• uživatelská znalost práce s PC
• trestní bezúhonnost (doloženo výpisem z rejstříku trestů)

Pracovní poměr: na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Nabízíme:
• 5 týdnů dovolené a 5 dnů indispozičního volna
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na stravování

Uchazeči se hlásí tel. 974 320 230, 724 023 055 nebo e-mailem [email protected]

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:Vyšší odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra, IČ: 75154960
adresa pracoviště:Jednoty 1773, Sokolov, 35601, Česko
mzda (plat):35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Jan Matouš
Telefonní číslo:974 320 230; 724 023 055