*Všeobecná zdravotní sestra / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Informace o nabídce práce:

Požadavky:
- pečlivost, odpovědnost, odborné znalosti, pozitivní a empatický přístup k pacientům, komunikační schopnosti, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost (očkování proti žloutence typu B)
Nabízíme:
- smysluplnou práci
- poloviční úvazek
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojišťění
- výhodný zaměstnanecký mobilní tarif
- plat dle tabulek a odpracované praxe.
- 25 dní dovolené,
- 3 sick days
Náplň práce: - péče o seniory v domácím prostředí
První kontakt:
- telefonicky Po-Pá
- e-mailem [email protected]
- osobně Sociální služby města Žďár nad Sáz., Domácí péče, Libušínská 13, 591 01 Žďár nad Sázavou
Životopis a motivační dopis zaslat do 30.4.2024
Kontaktní osoba: Ivana Havlíková, vedoucí Domácí péče
Telefon: 778 548 434

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Sociální služby města Žďár nad Sázavou, IČ: 43379168
adresa pracoviště:Libušínská 204/13, Žďár nad Sázavou, Česko
mzda (plat):13 800 Kč až 20 800 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 07. 2024
benefity:
  • Jiné výhody: Sick days, příspěvek na stravování, výhodný zaměstnanecký mobilní tarif
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ivana Havlíková, vedoucí Domácí péče
Telefonní číslo:778 548 434