Všeobecné sestry na lůžka následné péče / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Informace o nabídce práce:

První kontakt:
Javůrková Hana Mgr., tel.: 774 758 991
e-mail: [email protected]
osobně: Po - Pá 10 - 11 hod.

Náplň práce:
Dle vyhlášky č. 55/2011 Sb.

Požadavky:
Vzdělání v oboru, samostatnost, zkušenosti výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
Finanční ohodnocení s motivační složkou dle zkušeností a délky odborné praxe, příplatek za směnnost, příspěvek na penzijní pojištění, možnost zvyšování a prohlubování kvalifikace, dotované stravování, možnost zkráceného úvazku.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Nemocnice Český Brod s.r.o., IČ: 27161838
adresa pracoviště:Žižkova 282, Český Brod, 28201, Česko
mzda (plat):45 000 Kč až 48 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Hana Javůrková
Telefonní číslo:774 758 991