*Kombinovaná pozice Všeobecná sestra úvazek 0,7/pracovník(ice) v sociálních službách úvazek 0,3 / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Informace o nabídce práce:

Požadujeme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra dle zákona č. 24/2004 Sb.
- osvědčení o absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách, popř. úplné střední vzdělání s maturitou zaměřené na sociální oblast a práci
- očkování proti hepatitidě typu B
- znalost práce na PC
- pozitivní vztah k práci s handicapovanými osobami
- praxe vítána

Popis pracovní pozice:
- zajištění ošetřovatelské péče bez odborného dohledu a bez indikace v souladu s diagnózou stanovenou lékařem v rozsahu své odborné způsobilosti
- na základě indikace lékaře se podílí na poskytování preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, neodkladné a dispenzární péče
- příprava uživatelů k diagnostickým a léčebným postupům na základě indikace lékaře (provádí je nebo při nich asistuje)
- péče o osoby s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením nebo o osoby s poruchou autistického spektra
- sledování potřeb uživatelů, pomáhání při nácviku jednoduchých denních činností, dopomoc při osobní hygieně a oblékání, podpora soběstačnosti uživatelů, napomáhání při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb
- spolupracuje při tvorbě plánu péče, denního programu uživatelů a vedení dokumentace o průběhu služby

- zázemí stabilní organizace
- nástup možný ihned
- možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb - podporu dalšího vzdělávání a profesního seberozvoje
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- dotované obědy ve stravovacím zařízení organizace

První kontakt e-mailem;

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Centrum Kociánka, IČ: 00093378
adresa pracoviště:Sviny 13, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
benefity:
  • Jiné výhody: 25 dnů dovolené, 3 sick days ročně, dotované obědy
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Lenka Kreysová, personalistka
Telefonní číslo:515 504 217