Všeobecná sestra/bratr / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Nástup možný IHNED. Možnost výkonu práce i na zkrácený úvazek; možnost výkonu práce i na DPP nebo DPČ. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:
zabezpečení zdravotní a komplexní péče nemocným seniorům s demencí.

Požadujeme:
vysokou úroveň profesionální etiky, schopnost pracovat ve stresových situacích a schopnost rychle se přizpůsobit různorodým potřebám seniorů. Trestní bezúhonnost, schopnost empatie a trpělivost.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky (07:00 - 17:00hod.) na čísle 735 170 222 - Mgr. Leona Seberová

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Domov Alzheimer Přerov z.ú., IČ: 04655001
adresa pracoviště:Trávník 1117/30, Přerov, Česko
mzda (plat):225 Kč až 290 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:4
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity:
  • Podnikové stravování: dotované stravování + pitný režim a kafeterie zdarma
  • Jiné výhody: vzdělávání zdarma; zvýhodněné telefon. tarify
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Leona Seberová
Telefonní číslo:735170222