Všeobecná sestra v nepřetržitém provozu / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 599 508 162, e-mail: [email protected]
Domov Slunečnice Ostrava poskytující sociální služby seniorům hledá všeobecnou sestru v nepřetržitém provozu. Požadavky: vysokoškolské vzdělání bakalářské nebo vyšší odborné vzdělání nebo úplné střední vzdělání s maturitou v oboru ošetřovatelství dle zákona č. 96/2004 Sb.

Náplň práce: poskytování odborné zdravotnické a ošetřovatelské péče klientům

Nabízíme plat dle platných tabulek, osobní ohodnocení po zapracování, případné odměny.

Zaměstnanecké výhody: benefity - příspěvek z FKSP ve výši 8 700 Kč (pracovníci do 1 roku 4 350 Kč) je možné využít na dovolenou a rekreaci, dětský tábor, na penzijní připojištění, oběd za cenu 24 Kč, 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená, příjemné pracovní prostředí

Směnnost: nepřetržitý provoz, 3 směny

Nástup IHNED

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace, IČ: 70631883
adresa pracoviště:Ostrava, Česko
mzda (plat):33 190 Kč až 46 630 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:4
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2025
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: benefity - příspěvek z FKSP ve výši 8 700 Kč, zvýhodněné stravování, aj.

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Alena Burešová
Telefonní číslo:599 508 162