Všeobecná sestra / Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Náplň práce: odborná zdravotní a ošetřovatelská péče, vedení ošetřovatelské dokumentace, vyúčtování zdravotních výkonů příslušné pojišťovně.

Požadujeme: střední zdravotnické vzdělání, výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu, trestní bezúhonnost.

Nabízíme: plat dlle uznatelné praxe a vzdělání (10. platová třída), příplatky za směnnost.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Dům sociálních služeb Pacov, p.o., IČ: 63893703
adresa pracoviště:Malovcova 1080, Pacov, 39501, Česko
mzda (plat):28 340 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie: osobní ohodnocenía mimořádné odměny
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Michaela Pučálková
Telefonní číslo:724335557