Vrátný/á (OZP) / Vrátní

Informace o nabídce práce:

Nástup možný dle dohody.
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. (osoby s invaliditou nebo zdravotně znevýhodněné)

Náplň práce:
Recepční činnost
Kontrolní pěší pochůzky po objektu
Kontrola CCTV
Namátkové kontroly na přítomnost alkoholu

Nabízíme:
Práci na HPP (možno domluvit i jinou délku úvazku - práce i na DPP nebo DPČ)
Hodinovou sazbu od 110,80,- Kč / h + odměny
Flexibilitu v plánování směn

Požadujeme:
Trestní rejstřík bez záznamu
Spolehlivost, zodpovědnost a flexibilitu
Zkušenost v oboru výhodou, ne podmínkou
Certifikát strážného výhodou - lze dodělat

Zájemci se mohou hlásit:
- osobně v místě výkonu práce na adrese METSO, Tovačovská 17, Přerov
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]
- telefonicky v pracovních dnech od 8:00 do 17:00 na tel.čísle: 776 736 276 - paní Marcela Hajdová
- telefonicky na čísle 7777 155 283 - pan Martin Maršovský

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:DISCRET TS s.r.o., IČ: 24270288
adresa pracoviště:Tovačovská 2910/17, Přerov, 75002, Česko
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:2
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Marcela Hajdová, Asistentka
Telefonní číslo:776736276