Vrátní

Informace o nabídce práce:

e-mailem: tereza.sodomkova@pplformation.cz
Náplň práce: obsluha vrátnice, vjezdový a klíčový režim
Požadavky: čistý RT, výpis z lékařské dokumentace
Poznámka: Výběrové řízení probíhá po předchozí telefonické domluvě s p. Horákem +420 601 002 266 na
adrese: U Elektry 203/8, Praha 9
Zaměstnanecké výhody8): Proplacení výpisu z RT a lékařské prohlídky

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:PPL Formation s.r.o., IČ: 06447848
místo pracoviště:PPL Formation s.r.o.Poděbradská, Poděbradská 188/51, Hloubětín, 198 00 Praha 98
mzda (plat):15 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
obory:
  • Obrana a ochrana