Vedoucí odpolení směny výroby na parfémové kompozice / Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Informace o nabídce práce:

- vyučen - maturita vítána
- Práce na PC
- Spolehlivost, pracovitost, práce vhodná pouze pro muže - práce s břemeny
Co Vás čeká:
- Vedení týmu cca 4 osob
- Příprava výrobních příkazů + výroba parfémových kompozic, příprava surovin pro výrobu
- VZV výhodou
- Závodní stravování
- 25 dní dovolené
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Aroma Praha, a.s., IČ: 60192348
místo pracoviště:Židovice 64, 411 83 Hrobce
mzda (plat):18 000 Kč až 20 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:11. 12. 2019
benefity:
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
obory:
  • Výroba a provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jaroslava Martišková
Email:aroma@aroma.cz