Pracovník/nice v obchodě pověřený/á vedením provozovny / Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Informace o nabídce práce:

Pracovní týden od pondělí do soboty.
Praxe v oboru výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE:
- práce na pokladně, obslužném úseku, vyrovnávání zboží, práce na PC
NABÍZÍME:
- stravenkový paušál ve výši Kč 100 Kč na den
- nabídka výhodných mobilních služeb
- odměna při pracovním a životním výročí
- příspěvek na dětský tábor
- poskytnutí 5 dnů zdravotního volna (dle podmínek kolektivní smlouvy)
- další firemní benefity
KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí, IČ: 00032212
adresa pracoviště:Javorník 16, 56601, Česko
mzda (plat):24 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Michalela Dolníčková
Telefonní číslo:725 515 213