PRACOVNÍK/ICE TECHNICKÉ ADMINISTRATIVY CHLADÍRENSKÝCH TECHNOLOGIÍ / Úředníci ve výrobě

Náplň práce: kompletace obchodně technické dokumentace, prodej náhradních dílů na základě poptávky zákazníků a technické dokumentace, zákaznický servis a administrativní práce.
Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru (strojírenské, elektrotechnické nebo stavební), orientace v technické dokumentaci, základní znalost práce v kreslicích SW AutoCAD, znalost anglického jazyka na komunikaticní úrovni.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, sleva na firemní výrobky, jazykové kurzy (anglický, německý a francouzský jazyk), kafetérie, vyhrazené parkoviště a uzamykatelný kolostav.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem (životopis).

Co požadujeme?

jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SINOP CB a.s., IČ: 26028867
adresa pracoviště:Pod Stromovkou 205, Litvínovice, 37001, Česko
mzda (plat):40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lenka Šimánková
Telefonní číslo:387 203 521