Skladníci - fakturanti / Úředníci ve skladech

Náplň práce : kontrola a uložení vyrobených produktů (židlí a křesel), expedice zboží, po zapracování administrativní úkony spojené s expedicí - vystavení faktury, příjemek a výdejek
Požadujeme : fyzická zdatnost, dobrá práce na PC, samostatnost, flexibilita

Zaměstnanecké výhody: HPP, zázemí silné české společnosti, karta MultiPass, 3 dny Sick Day, příspěvek na dovolenou a další zaměstnanecké benefity

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:RIM CZ a.s., IČ: 44117353
adresa pracoviště:Mánesova 885, Tlumačov, 76362, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Radek Skácel