Administraivní pracovník/pracovnice ve skladu / Úředníci ve skladech

Náplň práce: příjem, výdej a ukládání zboží a materiálu, administrativní práce, inventurní práce, práce s VZV
Požadavky: středoškolské vzdělání, organizační schopnosti, znalost práce na PC, oprávnění pro řízení VZV, němčina výhodou.
Nabízíme: stravenkový paušál, podnikové stravování, slevy na firemní zboží, parkoviště.
E-mailový nebo telefonický (Po - Pá 7:00 - 14:30 hod.) kontakt.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ROC - Galvanik s.r.o., IČ: 26356635
adresa pracoviště:Chrastavická 217, Domažlice - Dolejší Předměstí, 34401, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:30. 09. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Marie Štípková
Telefonní číslo:379 300 128