Foto/video producent / Umělečtí, reklamní fotografové

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce: Prosecká 24, Praha 180 00
Kontaktní osoba: Maksym Rybchenko - Životopis posílejte na: job@maxlandgroup.com - dle instrukcí níže.

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:

Vzdělaní: minimálně střední s maturitní zkouškou.
Jazykové požadavky: znalost angličtiny/ruštiny na pokročilé úrovni. Ukrajinština alespoň na komunikativní úrovni (komunikace s klienty).

Požadavky: Znalost SW programů pro zpracování a postprodukční úpravy (Adobe Lightroom, Photoshop). Zkušenosti s fotografováním (portrét - exteriér i studio; reportáž - z natáčení, zpravodajství, společenské akce; černobílá a barevná fotografie; produktová fotografie).

Náplň práce: Zakázkové fotografování různých akcí a foto žánru: report z natáčení - (interiér, exteriér), společenské akce, portréty (ateliérové, exteriérové), produktové fotografie a další fotografie podle aktuální potřeby zákazníků. Provádění postprodukčních a grafických úprav fotografií dle zadání.

Podmínky účasti ve výběrovém řízení: Zašlete nám Vaše CV a portfolio, které by mělo prezentovat Vaše realizace a několik ukázek volné tvorby. U portfolia zašlete reprezentativní vzorky celkem 5 ks (1 foto = 1 žánr). Reprezentativní vzorky zasílejte jenom přes externí datové úložiště, link s odkazem vložte do mailu. Pokud máte vlastní webové stránky s ukázkou dosavadní činnosti, přidejte www link do textu životopisu nebo mailu, v tomto případě není potřeba zasílat ukázky přes externí datové uložiště.

Také zašlete nám souhlas (vložte do mailu):
Ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob při zpracování osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů (dále jen jako "Nařízení") dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Maxland Group s.r.o. (obchodní jméno zaměstnavatele) uvedených v životopise a jiných přílohách souvisejících s hledáním práce, které jsem poskytl/poskytla výše uvedené společnosti za účelem uložení do databáze zájemců o práci pro hledání vhodného zaměstnance. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nemůže docházet přeshraničnímu přenosu mých osobních údajů do třetích zemí. Tento souhlas je možné kdykoliv odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne jeho udělení. Zároveň prohlašuji, že mi byly poskytnuty všechny informace podle č.13 Nařízení.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na dopravu, fitness permanentka, jazykové kurzy

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MAXLAND GROUP s.r.o., IČ: 28938968
místo pracoviště:Prosecká 527/24, Libeň, 180 00 Praha 8
mzda (plat):18 500 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:neurčeno
datum zveřejnění nabídky práce:27. 12. 2018
datum nástupu:nástup ihned, nebo co nejdříve
vhodné pro:
  • cizince
obory:
  • Kultura a sport

Sdílejte tuto nabídku práce:

Hledejte podobné nabídky práce:Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:MAKSYM RYBCHENKO, jednatel
Email:job@maxlandgroup.com

-