Uklízeči - PP zkrácený - vyhrazeno pro OZP / Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Informace o nabídce práce:

UKLÍZEČI - PP ZKRÁCENÝ - VYHRAZENO PRO OZP
Nabízíme práci na pozici uklízeč/ka, nástup možný po dohodě ihned.
NÁPLŇ PRÁCE: úklid je prováděn ve výrobních i nevýrobních prostorách firmy, uklízí se nové kancelářské prostory, sociální zařízení, šatny.
NABÍZÍME:odměny za dobře odvedenou práci, příspěvek na dojíždění, ošatné, jednorázový příspěvek 10 000 Kč, flexi pasy, výhodný telefonní tarif pro celou rodinu.

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době 8:00 - 14:00 h. na čísle: 724 235 476 paní Veronika Šikulová nebo e-mailem na: [email protected]
Ov.e.18.4.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:HB group Facility s.r.o., IČ: 02462192
adresa pracoviště:Jasenice 1253, Vsetín, 75501, Česko
mzda (plat):11 000 Kč až 13 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
datum nástupu:02. 05. 2024
benefity:
  • Jízdní výhody
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Veronika Šikulová
Telefonní číslo:724 235 476