Uklízeč/ka jen na OZP / Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Informace o nabídce práce:

VM je vhodné pro OZP s II. i III. st. invalidity!

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: úklid posilovny od 21:00 do 00:00 hodin, záchody, šatny, chodby, bar, cvičební prostory, úklid i o víkendu 1x za 21 dnů.
Datum nástupu dle domluvy.
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Apelo s.r.o., IČ: 28812051
adresa pracoviště:Pardubická 528, Chrudim, 53701, Česko
mzda (plat):9 500 Kč až 10 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Filip Lörincz
Telefonní číslo:777 741 542