ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE / Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt POUZE po telefonické domluvě, pan Sigmund, tel. 775 686 132 (volat Po-Pá 7:00-15:00 hod.), e-mail: [email protected]. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-14:00 hod. (možné se na pracovní době domluvit).
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B výhodou.
Náplň práce: úklid bytových domů.
Nabízíme: náborový příspěvek až 10 000 Kč.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:J&H facility group s.r.o., IČ: 05495270
adresa pracoviště:Prostějov, Česko
mzda (plat):14 175 Kč až 16 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Aleš Sigmund
Telefonní číslo:775 686 132