Úklid / Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

První kontakt: první kontakt pouze telefonem (8-12hod.) nebo e-mailem (na [email protected])
Pouze pro OZP.

Pracovní náplň: úklid dílna, kancelář, wc, kuchyňka

Pracovní doba: 2 - 3 x týdně, dle domluvy. Práce na HPP.

Požadujeme: ochotu pracovat, manuální zručnost, zodpovědnost.
První kontakt pouze telefonem nebo e-mailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o., IČ: 07864116
adresa pracoviště:Blanenská 355/117, Kuřim, 66434, Česko
mzda (plat):4 500 Kč až 5 500 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Monika Novotná
Telefonní číslo:771 150 280