Pracovnici úklidu - uklízeči (VYHRAZENO PRO OZP) / Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Informace o nabídce práce:

Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE: Hledáme pečlivého pracovníka na odpolední úklid zázemí ve výrobních prostorách v čase 17:00 - 21:00. Místo je vyhrazeno pouze pro osoby se zdravotním postižením - částečný invalidní důchod.
PRVNÍ KONTAKT: p. Štěpáníková Hana, tel. 721 974 449, 727 809 399, 08:00 - 14:00, email:[email protected].
NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ
ov. 23.2.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:JASPA s.r.o., IČ: 26845725
adresa pracoviště:Sokolská 582/85, Valašské Meziříčí, 75701, Česko
mzda (plat):13 300 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:28. 02. 2025
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Hana Štěpáníková
Telefonní číslo:721 974 449