Uklízeč / Uklízečka v domácnosti (10-20 hodin týdně) - OZP / Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Informace o nabídce práce:

VYHRAZENO pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
1. kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 8:00 - 15:00 h. bez docházení do firmy! Tel.: 725 716 402, e-mail: [email protected]
Požadavky: zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost, nástup IHNED
Náplň práce: vytírání podlah, luxování, utírání prachu, úklid kuchyně, úklid koupelny, vynášení odpadků, mytí oken

Možno i na poloviční pracovní úvazek 20 hodin týdně

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:NOBUS PRINT s.r.o., IČ: 26853361
adresa pracoviště:Ostrava, Česko
mzda (plat):6 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Martina Zajacová
Telefonní číslo:725 716 402