Úklid kanceláří, šaten, sprch, dílen apod. OZP / Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce: V prostorách Dopravního podniku Ostrava
První kontakt pouze na telefonu nebo e-mailu! Tel. 730 513 680 - Volat pouze v pracovní
dny od 8 - 14hod, e-mail: radka.nyklova@bartonapartner.cz

Místa vyhrazena pro OZP
Prac. úvazek 6.hod /den - 30hod./týdně - pouze ranní směny.
Náplň práce: Úklid, kanceláří, šaten, sprch, dílen.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Bartoň a Partner s.r.o., IČ: 26810093
místo pracoviště:Bartoň a Partner s.r.o., Ostrava,, Ostrava
mzda (plat):10 000 Kč až 11 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:6
datum nástupu:01. 07. 2018
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
obory:
  • Služby