Učitel/ka odborného předmětu a učitel/ka odborného výcviku / Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Požadujeme: Je důležité vyučení v oboru kuchař-číšník nebo absolvování hotelové školy. Praxe v oboru vítána.
Náplň práce: Jedná se o výuku jednoho odborného předmětu 8 hodin týdně a zbytek do plného úvazku učitel odborného výcviku v terénu (návštěva našich partnerských provozů a dohled na práci našich žáků). K dispozici bude firemní auto - řidičské oprávnění sk. B
Kontakt: e-mailem, telefonicky

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Střední škola obchodu a služeb s.r.o., IČ: 25018566
adresa pracoviště:Velká Hradební 1025/19, Ústí nad Labem, 40001, Česko
mzda (plat):38 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 09. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Josef Sluka
Telefonní číslo:775742862