Učitel/ka v Základní škole speciální / Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Informace o nabídce práce:

Vhodné i pro osobu zdravotně znevýhodněnou!

Náplň práce:
- výuky dětí se speciálními vzdělávacími potřebami včetně přípravy na vyučování
- vedení příslušné administrativy

Požadujeme:
- ukončené nebo probíhající vzdělání požadované pro učitele v základní škole speciální dle zákona o pedagogických pracovnících
- flexibilitu, empatii, trpělivost
- schopnost pracovat s dětmi se speciálními potřebami

Nabízíme:
- práci v mladém přátelském kolektivu malé vesnické školy
- profesní podporu
- další vzdělání, stabilní a smysluplné zaměstnání

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky (Pondělí - pátek 8-16 hodin).

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Vysokoškolské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Základní škola speciální Royal Rangers při Středisku Víteček, IČ: 71340921
adresa pracoviště:Plánská 270, Černošín, 34958, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 33 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: podnikové akce
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lenka Sieberová
Telefonní číslo:+420 728 465 881
Email: [email protected]