ÚČETNÍ JUNIOŘI / Účetní všeobecní

Životopisy zasílat na [email protected], kontaktní osoba Mezuliánková Hana Bc., tel.: 588 003 713
Pracovní doba: 08:00 - 16:30.

Náplň práce: fakturace, kontrola správnosti účetních dokladů, administrativní práce apod. až po plné zapracování

Nabízíme: smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 sick days navíc k řádné dovolené, odměna za odpracované roky, dotované závodní stravování, příspěvek na dojíždění až 1500Kč/měsíc, slevy na zboží v podnikové prodejně, příspěvek na penzijní pojištění, možnost ubytování v areálu firmy, práce v mladém kolektivu a v zázemí stabilní, české, rodinné firmy.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ALIKA a.s., IČ: 65138244
adresa pracoviště:Čelčice 164, 79823, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 37 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity:
  • Ubytování
  • Naturální výhody
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Hana Mezuliánková, personalistka
Telefonní číslo:588 003 713