Účetní všeobecní

Informace o nabídce práce:

z: 8.3.2024

Náplň práce:Vaše úkoly:
Účtování faktur přijatých, vydaných, záloh, pokladny, banky, interních dokladů.
Sklady - měsíční závěrka skladové evidence, účtování části příjemek.
Vnitropodnikové fakturace, vedlejších nákladů.
Evidence stavu a pohybu drahých kovů.
Předpisy splátek leasingů, spotřebitelských úvěrů.
Spolupráce při roční uzávěrce a auditu, zpracování podkladů.
Invetarizace skladů - příprava inventarizačních soupisů, vyhodnocení rozdílů., účtování.

Zaměstnanecké výhody:
stravenky 55% z ceny jídla, ubytování, docházkový bonus každý měsíc 1000,- Kč,
zajímavé příplatky za ztížené prostředí.

Kontakt: Petr Jaroš, telefonicky Po - Pá na č.: 602 524 333, e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KOH-I-NOOR MASSAG, a.s., IČ: 00010367
adresa pracoviště:Opavská 272/2, Bílovec, 74301, Česko
mzda (plat):32 000 Kč až 36 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Petr Jaroš, personální manažer
Telefonní číslo:602 524 333