Účetní všeobecní

Informace o nabídce práce:

NÁPLŇ PRÁCE: účetní všeobecní
POŽADUJEME: min. ÚSO střední s maturitou, praxe samostatné účetní min. 2 roky, znalost a samostatné vedení podvojného účetnictví, výhodou znalost sw Helios, dobrá znalost práce s PC, odpovědnost, samostatnost, pečlivost, čistý trestní rejstřík
NABÍZÍME: příspěvek na penzijní připojištění, zajištění stravování (stravenky), mimořádné odměny a další benefity.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ZZN Svitavy a.s., IČ: 60109114
adresa pracoviště:Průmyslová 1895/1, Svitavy - Předměstí, 56802, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lucie Korábová, mzdová účetní
Telefonní číslo:608 490 759