Truhlář s praxí / Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

NÁPLŇ PRÁCE: Jsme rodinná firma, která je na trhu již 30 let a zabývá výrobou nábytku na českých i zahraničních zakázkách. Do svého kolektivu hledáme spolehlivého, zodpovědného a pracovitého kolegu s praxí, který má zkušenosti v oblasti truhlářské výroby.
DALŠÍ POŽADAVKY: praxe
NABÍZÍME: práci na jednosměnný provoz a možnost tvořit zajímavé zakázky doma i v zahraničí Firma přispívá zaměstnancům na stravování. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
KONTAKT: osobně v sídle firmy, telefonicky (po-pá 7-16h), e-mailem

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Interio spol. s r. o., IČ: 60113235
adresa pracoviště:Tyršova 244, Litomyšl, 57001, Česko
mzda (plat):21 300 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jitka Švábová, jednatelka
Telefonní číslo:724 344 679