Truhlář, nábytkář / Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Náplň práce: zakázková výroba interiérů včetně montáží u zákazníků, práce s laminem, dřevem, dýhou, kovem, sklem, plastem.
Požadujeme: základní znalost oboru truhlářství, schopnost čtení výrobních plánů, schopnost samostatného rozhodování. Uchazeče z jiného technického oboru, které baví práce se dřevem, zaučíme.
Kontakt možný e-mailem, telefonicky nebo osobně.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, výhodou
  • Jiné, schopnost číst plány, samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Luboš Nechvátal, IČ: 68545100
adresa pracoviště:Vyskytná - Sedliště 4, 39301, Česko
mzda (plat):24 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Podnikové stravování: dotované závodní stravování
  • Zvláštní prémie: odměny
  • Jiné výhody: penzijní připojištění
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Luboš Nechvátal
Telefonní číslo:728897739