Truhlář/stolař / Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Osobní kontakt po domluvě; Požadujeme: Vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, aktivní přístup a velké pracovní nasazení, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, logické myšlení, fyzické dispozice, schopnost pracovat v kolektivu, umění naslouchat, ochota na sobě pracovat, orientace v technických výkresech, znalost práce na PC a znalost obsluhy CNC obráběcích strojů výhodou.
Náplň práce: Výroba řemeslně náročného nábytku převážně z masivu.
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti s více než dvacetiletou zkušeností, perspektivní a stabilní práci s vysokými standardy práce, výše ohodnocení závislé na znalostech (schopnostech) a zkušenostech jednotlivce a na výkonu a výsledcích firmy. Pracoviště Javoří u Maletína. Pracovní doba ranní směna 5:45-14:00 hod., odpolední směna 14:00-22:15 hod.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: [email protected], osobní kontakt je možný pouze po telefonické domluvě s panem Liborem Drkošem, tel. 603263225.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:DRKOŠ INTERIERY s.r.o., IČ: 26868652
adresa pracoviště:Maletín - Javoří 9, 78901, Česko
mzda (plat):21 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:3
benefity:
  • Jiné výhody

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Libor Drkoš, jednatel
Telefonní číslo:603263225