PRACOVNÍK/CE ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY - TRAKTORISTA/KA / Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
- řízení traktoru a obsluha moderních zemědělských strojů (John Deere, JCB, apod.), péče o stroj a jeho údržba
- krmení zvířat na farmě, ošetřování TTP, orné půdy atp.
Požadujeme:
- střední odborné s výučním listem, optimálně vyučen/vyučena jako opravář/opravářka zemědělských strojů, řidičský průkaz skupiny B a T, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, chuť pracovat
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti a dlouhodobou spolupráci, přátelský a velmi nápomocný kolektiv, pozitivní, příjemné a férové jednání, stravenky, prémie
- možnost ubytování (byt 2+1)
- nástup možný ihned, případně i později po domluvě
Hlásit se e-mailem nejlépe zasláním životopisu, telefonicky nebo osobně.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:PV - Cvikov s.r.o., IČ: 61503894
adresa pracoviště:Jablonné v Podještědí - Postřelná 76, 47125, Česko
mzda (plat):22 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Ubytování
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody: stravenky

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lubor Kitzler