Technicko - výrobní pracovník / Technici v ostatních průmyslových oborech

Jsme výrobně-obchodní společnost s obalovými materiály. Hledáme uchazeče/ku na pozici Technicko-výrobní pracovník.

Místo výkonu práce: Business Park Praha - Za Tratí 235, Chrášťany cca 3 km od stanice metra Zličín - firemní doprava zajištěna zdarma.

Náplň práce:
" obsluha strojů
" ruční výroba obalů
" příprava expedice zboží
" rozvoz zboží zákazníkům

Nabízíme:
" HPP
" práce ve výrobě a skladu průmyslových obalových materiálů
" jednosměnný provoz
" základní mzda 25 000 Kč (po zapracování až 35 000 Kč )
" příspěvek na stravu
" zázemí stabilní firmy - osobní přístup ke každému zaměstnanci
" termín nástupu možný ihned nebo dle dohody
" pracoviště Chrášťany u Prahy

Požadujeme:
" středoškolské vzdělání
" řidičský průkaz sk. B
" praxe s VZV výhodou ne podmínkou
" spolehlivost a dobré pracovní nasazení
" zodpovědnost za odvedenou práci
" manuální zručnost
" praxe v oboru vítána

První kontakt se zaměstnavatelem: zaslat CV na e-mailovou adresu [email protected].

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Bropack solution s.r.o., IČ: 03085066
adresa pracoviště:Za Tratí 235, Chrášťany, 25219, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2024
benefity:
  • Jízdní výhody: firemní doprava zajištěna zdarma
  • Podnikové stravování: stravenky
  • Jiné výhody: zázemí stabilní firmy
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Hana Košťáková
Telefonní číslo:220512311