TECHNIK / TECHNIČKA / Technici v oblasti vodohospodářství (kromě úpravy a rozvodu vody)

Informace o nabídce práce:

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.

Náplň práce: servis technických zařízení v rámci východních Čech.

Požadavky: nutná manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B, časová nezávislost, ochota pracovat a rychle se učit.

Zaměstnanecké výhody: jídelní kupony, odměna dle odvedené práce, ohodnocení dle praxe a zkušeností.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné, nutná manuální zručnost
minimální požadované vzdělání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Co nabízíme?

zaměstnavatel:REC. ing. spol. s r.o., IČ: 47453761
adresa pracoviště:Pod Výrovem 1061, Nové Město nad Metují, 54901, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: jídelní kupony, odměna dle odvedené práce, ohodnocení dle praxe a zkušeností

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Andrea Němcová
Telefonní číslo:737 211 977 (od 14:00 hod. do 16:00 hod.)