ODBORNÝ PRODEJCE, PRODEJKYNĚ - SKLADNÍK ELEKTRO / Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

*KO: Boščíková Lucie, tel.: +420 725 353 174 - volejte Po - Pá 9:00 - 16:00 hod. Svůj životopis pošli na [email protected]
Požadavky:
- dokončené vzdělání nejlépe v oboru elektro
- zájem o elektro a nové technologie
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- velmi dobré komunikační schopnosti
- aktivní práce s PC (znalost práce v programu Helios je výhodou)
- výborný zdravotní stav a psychická odolnost

Náplň práce:
- aktivní prodej nabízeného sortimentu
- respektující komunikace se zákazníky
- odborné poradenství
- příjem a výdej objednávek
- naskladňování zboží a příprava k expedici
- administrativa spojená s prodejem a reklamacemi

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v tradiční firmě
- samostatnou pracovní činnost
- možnost vzdělávání v oboru

Benefity:
- aktivní účast na rozvoji společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení a bonusová složka
- 25 dní dovolené
- možnost profesního a kariérního rozvoje
- vzdělávací kurzy, školení
- zaměstnanecké slevy na sortiment/služby
- stravenková karta

Nástup: ihned
Smlouva: HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Směnnost: Po - Pá 6:00 - 14:30, 8:30 - 17:00
So - dle domluvy

Platové ohodnocení od-do: od 30.000Kč + podíl z výsledku prodejny

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC, program Helios výhodou
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TIPA,spol. s r.o., IČ: 42864208
adresa pracoviště:Sadová 2749/42, Opava - Předměstí, 74601, Česko
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
datum nástupu:02. 05. 2024
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: stravenková karta

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lucie Boščíková
Telefonní číslo:+420 725 353 174