TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA / Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Informace o nabídce práce:

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: odpovědnost za přípravu, správnost a úpravu receptur; spolupráce při vytváření nových technologických, pracovních a sanitačních postupů; účast u provozních zkoušek, dohlížení na výrobní proces; kontrola výrobku po celou dobu výroby, především z hlediska jakosti; provádění finální kontroly hotového výrobku; příprava a účast na senzorickém hodnocení běžné výroby; provádění nastavení a kontroly procesních parametrů, kontrola CCP; vedení předepsané dokumentace nutné k uvolnění výrobku; řešení a evidence vzniklých neshod ve výrobě a informování odpovědných pracovníků; pravidelné proškolování zaměstnanců v oblasti GHP, GMP, v oblasti Food Safety.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenky, dotované stravování, příspěvek do Cafeterie, příspěvek na penzijní pojištění, firemní výrobky za zvýhodněnou cenu, dary při životním a pracovním jubileu.

Kontakt - paní Káchová Lucie, tel.: 731 122 687, e-mail: [email protected] (pro zaslání životopisu).

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Deva Nutrition a.s., IČ: 60916788
adresa pracoviště:Gen. Klapálka 519, Nové Město nad Metují, 54901, Česko
mzda (plat):37 400 Kč až 41 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:neurčeno
datum konce pracovního poměru:14. 04. 2025
benefity:
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: příspěvek do Cafeterie a na penzijní připojištění, dotované stravování atd.
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lucie Káchová
Telefonní číslo:731 122 687