TECHNICKÝ DOZOR (INVESTIČNÍ TECHNICI) / Technici přípravy a realizace investic, inženýringu v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

Informace o nabídce práce:

TECHNICKÝ DOZOR (INVESTIČNÍ TECHNICI)
POŽADUJEME:
- SŠ průmyslová strojní nebo elektro
- práce s PC
- řidičský průkaz
- autorizace v oboru výhodou
NÁPLŇ PRÁCE:
- zajišťování a koordinace jednotlivých fází a realizace investičních projektů
- projektové, technické a obchodní přípravy
- řízení dodavatelů a jiných zúčastněných orgánů
- sledování termínů realizace a přebírání prací včetně komplexního vedení dokumentace až po konečné posouzení a vyhodnocení projektů
- práce v týmu pod vedením zkušeného vedoucího zakázky
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, stravenky - 90,- Kč, kurzy AJ, výhodné tel. tarify i pro členy rodiny, po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění a náborový příspěvek
HLÁSIT SE: Rosezinová Eva, e-mail: rosezinova@cheminvest.cz - v případě zájmu zasílat životopisy, osobně pouze každou středu od 8.00 do 14.00 hod. na adrese zaměstnavatele Gorkého č.p. 1613, Horní Litvínov (k projednání doporučenky)

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:CHEMINVEST s.r.o., IČ: 63148064
místo pracoviště:CHEMINVEST s.r.o.-2, Most, 434 01 Most 1
mzda (plat):25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum konce pracovního poměru:30. 09. 2020
benefity:
  • Podnikové stravování: stravenky
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
obory:
  • Informační technologie