Technik IT / Technici počítačových sítí a systémů

Informace o nabídce práce:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Co vás čeká:
- údržba a rozvoj serverů na platformě Windows (Active Directory, VMware, Veeam)
- platforma Linux - výhodou
- údržba počítačových systémů a sítí
- podpora uživatelů - HW i SW

Co požadujeme:
- úplné střední s maturitou
- AJ - mírně pokročilý / pokročilý
- spolehlivost, zodpovědnost a schopnost plnit samostatně úkoly
- otevřená komunikace a schopnost spolupráce s týmem

Co vám můžeme nabídnout:
- flexibilní pracovní doba
- služební tel. tarif, telefon a notebook
- jazykové kurzy, odborné vzdělávání
- příspěvek na dopravu
- stravenky
- 5 dnů placeného volna (nad rámec řádné dovolené)
- výhodný tel. tarif i pro rodinné příslušníky
- příspěvek na životní pojištění
- zvláštní prémie
- pracovní poměr na dobu určitou na 9 měsíců s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Co požadujeme?

jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk, mírně pokročilý / pokročilý
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:IMS - Drašnar s. r. o., IČ: 25273396
adresa pracoviště:Semanínská 2090, Česká Třebová, 56002, Česko
mzda (plat):35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Daniela Gregarová Drašnarová
Telefonní číslo:464 622 118