SERVISNÍ TECHNICI PC / Technici počítačových sítí a systémů

Informace o nabídce práce:

TŘ 19/12/2023 (vyhrazeno pro OZP) a:6/2/2024
Náplň práce:
- opravy počítačů, notebooků a tiskáren.
Požadujeme:
- praxi v oboru nebo vzdělání v oboru
- ŘP sk. B
- dobrou znalost práce na PC s Windows
- instalace HW a SW, tiskáren
- ochotu učit se nové věci.
Životopis zašlete na e-mailovou adresu: [email protected] nebo volat na tel. č.: 773 385 312.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:AREVAL s.r.o., IČ: 06626530
adresa pracoviště:Dukelská 1148, Třinec - Lyžbice, Česko
mzda (plat):25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Svatopluk Štula
Telefonní číslo:773 385 312