Technolog / Technici elektronici technologové, normovači

Informace poskytně paní Hana Rodová , tel.: 388 452 254, e-mail: [email protected]
Náplň práce:
- podílí se na definování technologických metod a na plánování a časovém rozvržení práce
- spolupracuje s projektanty a techniky
- koordinuje práci s dalšími technology a provozními skupinami, a napomáhá spolupráci různých organizačních jednotek
- stanovuje a upravuje výrobní operace s ohledem na dostupnou technologii
- plánuje a realizuje technologický rozvoj
- komunikuje s dodavateli techn. zařízení, určuje rozsah údržby a servisních zásahů
Požadujeme:
- VŠ/SŠ - obor elektro, strojní
- NJ nebo AJ komunikativní
- samostatnost, flexibilita, aktivní přístup
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, zdravotní bonus, podnikové stravování,dovolená navíc,jízdní výhody.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o., IČ: 26034441
adresa pracoviště:Špidrova 49, Vimperk, 38501, Česko
mzda (plat):28 000 Kč až 42 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Hana Rodová
Telefonní číslo:388 452 254