Konstruktér / Technici elektronici projektanti, konstruktéři

Náplň práce: vývoj a konstrukce strojů, popř. nástrojů a forem
Požadujeme: vzdělání technického zaměření, nejlépe strojírenského, znalost práce v programu Catia V5 popř. obdobném - výhodou
V případě zájmu zasílejte životopisy.

Co požadujeme?

jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk
  • Aktivní německý jazyk
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:R + S Automotive CZ s.r.o., IČ: 64830721
adresa pracoviště:Holoubkov 314, Česko
mzda (plat):26 600 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:8
benefity:
  • Naturální výhody: hlídání dětí o prázdninách, závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu,
  • Podnikové stravování: závodní stravování
  • Dovolená navíc: dovolená navíc
  • Zvláštní prémie: zvláštní prémie (letní a zimní, za práci o víkendu a přesčas nad rámec
  • Jiné výhody: příspěvek knarození dítěte, svatba, doporučení nového zaměstnance)
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jana Kubalová, vedoucí pers. úseku
Telefonní číslo:371 401 237