Elektrikář / Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Informace o nabídce práce:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE
- provádí kontrolu a údržbu elektrických zařízení ve výrobě
- odstraňuje závady na elektrických zařízeních
- drží pohotovost dle rozpisu služeb
- provádí i práce ve výškách
POŽADUJEME:
- SŠ technický směr s vyučením nebo s maturitou
- orientaci v el. schématech a dokumentech
- práci na PC na uživatelské úrovni
- řidičský průkaz skupiny B
- práci ve třísměnném provozu
- zkoušky dle Nařízení vlády 194/2022 Sb. § 6
- technické myšlení
- flexibilitu, odpovědnost, samostatnost a spolehlivost
NABÍZÍME: podnikové stravování, dodatková dovolená, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, karta benefit plus, servisované pracovní oděvy, svozová doprava od ČD.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
KONTAKT: zaslání profesního životopisu na e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC, uživatelská znalost
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BÖHM PLAST-TECHNIK a.s., IČ: 26814773
adresa pracoviště:Březová 2054, Česká Třebová, 56002, Česko
mzda (plat):28 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Jana Kholová