Technici kvality / Technici elektronici kontroly kvality, laboranti

NÁPLŇ PRÁCE: zodpovědnost za zajištění kvality, spolupráce při řešení interních a externích reklamací, tvorba 8D reportů, spolupráce na zavádění nových projektů, vzorkování v zákaznickém portále, komunikace se zahraničím - převážně emailem, reporting, podílení se na neustálém zlepšování metod.
POŽADUJEME: práce na PC, znalost AJ, pečlivost, spolehlivost.
NABÍZÍME: náborový příspěvek 10.000 Kč, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, výkonnostní prémie, motivační bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat, věrnostní odměna.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Po-Pá mezi 8-14 hod. na čísle 556 674 011 nebo emailem na adresu: [email protected].

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SONAVOX CZ s.r.o., IČ: 28632389
adresa pracoviště:Lešná - Lhotka nad Bečvou 93, 75641, Česko
mzda (plat):32 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum konce pracovního poměru:31. 03. 2025

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Michaela Žabčíková, personalistka
Telefonní číslo:556 674 011