Konzulatanti - Associate / Systémoví analytici

Informace o nabídce práce:

Kontakt e-mail: [email protected]

Náplň práce:
- v rámci externích projektů se budete účastnit interview se zákazníky, budete vytvářet hypotézy a provádět analýzy pro jejich potvrzení nebo vyvrácení a na jejich základě budete navrhovat řešení zadaných problémů
- v rámci interních projektů se budete aktivně podílet na projektech firmy, zejména v oblasti přípravy metodik, rešerší na vybraná témata a publikační činnosti
- znalost Anglického jazyka na úrovni C1
Příspěvek na stravování

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Adastra Business Consulting, s.r.o., IČ: 26744198
adresa pracoviště:Praha, Česko
mzda (plat):56 760 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Sofie Hanusová