Senior Data Analyst / Systémoví analytici

Informace o nabídce práce:

zájemci nechť se hlásí na: karolina.tomsu@kiwi.com
Náplň práce:
Sledování klíčových ukazatelů výkonnosti u stávajících a nových produktů
Sbíraní a prezentování dat výkonnosti
Podpora týmu při výběru a použití vhodných statistických metod
Podpora spolupráce napříč týmy za pomocí sdílení informací a poznatků
Příprava školení o statistických metodách, vizualizaci dat a vhodných nástrojích pro práci s daty
Podílení se na výběru nových vhodných analytiků pro produktové týmy
Reportování a prezentace informací důležitých pro obchod
Následující požadavky jsou vítány: Zkušenosti na obdobné pozici 5 a více let; vzdělání v oboru IT, ekonomie nebo matematika; pokročilé SQL znalosti; analytické a kreativní myšlení; vysoký stupeň organizovanosti a citu pro prioritizaci důležitých úkolů; pokročilá znalost angličtiny; zkušenosti s vývojem software;
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Kiwi.com s.r.o., IČ: 29352886
místo pracoviště:Palachovo náměstí 797/4, Starý Lískovec, 625 00 Brno 25
mzda (plat):45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
vhodné pro:
  • cizince
obory:
  • Informační technologie

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Vít Novotný
Email:vit.novotny@kiwi.com