Náp" /> IT servisní technik/technička - síťový specialista Přerov Práce-Rychle

IT servisní technik/technička - síťový specialista / Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Informace o nabídce práce:

Možnost práce "z domu".

Náplň práce:
IT outsourcing výpočetní techniky u smluvních zákazníků - údržba VT, řešení servisních požadavků

Požadavky:
znalost problematiky desktopových i serverových operačních systémů a aplikací, datových sítí, infrastruktury, síťového, zálohovacího a bezpečnostního software; znalost AJ - výhodou; řidičský průkaz sk. B

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ComIT services s.r.o., IČ: 27677397
adresa pracoviště:Na Hrázi 781/15, Přerov, 75002, Česko
mzda (plat):28 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Jiné výhody: možnost kariérního růstu; profesní vzdělávání

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Petr Nesvadba
Telefonní číslo:606266723