IT administrátor/ka / Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce: Budovatelů 482, 538 43 Třemošnice.
NÁPLŇ PRÁCE: zajišťovat plynulý chod informačních systémů, podílet se na zavádění nových technologií, spravovat PC, notebooky, tiskárny, mobilní zařízení a ostatní HW, zajišťovat průběžný rozvoj výpočetní techniky a komunikačních zařízení, dbát na bezpečnost systémů a dat, podporovat uživatele na denní bázi (Office 365, interní aplikace), evidovat firemní SW licence a HW, kontrolovat zálohy dat, spolupracovat ve tříčlenném týmu, vedeném seniorním IT kolegou.
POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání, všeobecná orientace v IT, základní znalost komunikačních technologií, analytické myšlení, dobré komunikační a organizační schopnosti, chuť pracovat a učit se novým věcem, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, loajalita, časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, klientský a proaktivní přístup, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost ukázat, co v tobě je - když se osvědčíš, dostaneš celý prostor samostatně na starosti, individuální přístup, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, mobilní telefon, notebook, neformální uvolněné prostředí - bez kravat a nažehlených košilí, 25 dní dovolené, sportovní a relaxační aktivity, závodní stravování formou kantýny s dotací zaměstnavatele, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, věrnostní příplatky a dovolené, vitamíny, pružná pracovní doba.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá, od 7,00 hod. do 15,00 hod. nebo na e-mailové adrese.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o., IČ: 62063685
místo pracoviště:ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. - pracoviště Třemošnice, Budovatelů 482, 538 43 Třemošnice
mzda (plat):35 000 Kč až 45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
obory:
  • Informační technologie

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Hana Dvořáková
Telefonní číslo:+420 466 254 650/651
Email:hana.dvorakova@electropoli.cz