Svářeč AL (MIG/TIG) / Svářeči

Informace o nabídce práce:

POHOVORY PROBÍHAJÍ NA ADRESE PLUCÁRNA ,695 01 HODONÍN

Provoz dvousměnný, třísměnný i turnusový.
Náplň práce:svářecí a zámečnické práce, svařování hliníku, svářence z plechu z tloušťky 2-3 mm, práce v hale, práce podmíněna výkonem
Požadujeme: Praxe (ČSN EN 287-1 131, ČSN EN 287-1 141) (MIG + TIG), 3 roky
Místo výkonu práce je Česká Republika.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Zkoušky svařování
  • Jiné
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ALMARK GROUP s.r.o., IČ: 28291913
místo pracoviště:ALMARK GROUP s.r.o. - Hodonín, Plucárna 3560/1, 695 01 Hodonín 1
mzda (plat):45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:3
obory:
  • Výroba a provoz