SVÁŘEČ NEREZ OCELÍ / Svářeči

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 - 14:30 hodin.

Nástup možný ihned!

Náplň práce:
" práce s moderními technologiemi TIG + LASER
" kusová a malosériová výroba
" svařování nerezových prvků a konstrukcí
" práce na základě výkresové dokumentace

Požadavky:
" zkušenosti se svařováním nerez materiálu
" dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
" manuální zručnost, pečlivost a přesnost při práci
" ŘP sk. B vítán

Nabízíme:
" zaměstnání ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" jednosměnný provoz 6:30-15:00 hod.
" plat odpovídající zkušenostem a přístupu k práci
" příspěvek na stravování
" firemní oblečení a obuv
" místo výkonu práce Brno-Horní Heršpice
" nástup možný ihned

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o., IČ: 44041560
adresa pracoviště:Sokolova 696/32, Brno - Horní Heršpice, 61900, Česko
mzda (plat):35 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:J. Žáčková
Telefonní číslo:543 427 900, 543 427 903
Email:[email protected], [email protected]