Zámečník - svářeč se státní zkouškou / Svářeči

Informace o nabídce práce:

pracoviště Hulín
- Pracovní náplň: zámečnické práce (řezání, vrtání, …), svářečské práce
- Požadavky: svářečské zkoušky, zkušenosti v oblasti skládání a svařování, orientaci v technických výkresech, VZV, technické myšlení, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
- Výhodou: jeřábnické a vazačské zkoušky
- Nabízíme: prémie formou podílu na zisku, Individuální přístup, zvyšování kvalifikace - profesní (možnost zvyšovat certifikaci) i mzdový růst, možnost ubytování, týmové akce, nástup možný ihned, PD: Po-Pá, 6:00-14:30 hod.
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected], nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (pan Vasko, tel: 608 759 771).
Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Zkoušky svařování
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
  • Jiné, orientaci v technických výkresech
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KOVOLINE, s.r.o., IČ: 27726347
adresa pracoviště:Antonína Dvořáka 509, Hulín, 76824, Česko
mzda (plat):200 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Ubytování
  • Zvláštní prémie: prémie formou podílu na zisku
  • Jiné výhody: zvyšování kvalifikace, týmové akce

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Vaško
Telefonní číslo:608 759 771